Останні товари на складі

Нічний крем з ретинолом

3 036,00 грн.

Нічний крем з ретинолом є ефективним засобом для боротьби зі старінням шкіри. За рахунок запатентованої технології KemSpheres ™ інкапсульований ретинол поступово вивільняється в дерму, при цьому не травмуючи і не дратуючи її. За рахунок відлущування відмерлих частинок верхнього шару шкіри відбувається стимулювання клітинного обороту. Косметичний продукт дозволяє підтримувати на потрібному рівні вироблення колагену, тим самим продовжуючи молодість і захищаючи від видимих ознак старіння. Крем з ретинолом розроблений професіоналами для всіх типів в'янучої шкіри. Особливо добре засіб допомагає пошкодженій сонцем, жирній і шкірі з акне.

ПЕРЕВАГИ:

Total Retinol-A Crème забезпечує підтримання оптимального рівня зволоження дерми, а також вироблення колагену. За допомогою крему можна позбутися не тільки від зморшок, заломів і тонких ліній, але і від акне. Засіб освітлює шкіру, впливає на неї заспокійливо, зменшує роздратування і почервоніння, забезпечує повноцінний захист від окислювальних процесів. Крем підходить в якості вступного продукту з ретинолом.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Крем слід наносити на попередньо очищену шкіру в якості догляду перед сном. Для очищення дерми підійде Очищаючий гель з АНА, який видалить не тільки забруднення, а й надлишки шкірного сала. Доповнити догляд можна Ліфтинговим кремом для повік з ретинолом, що володіє підтягуючим і розгладжувальним ефектом.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Суміш гликолевого ретинолу - регенерація, відлущування відмерлих клітин.

Гіалуронова кислота - заповнення і розгладження зморшок, активізація захисних властивостей шкіри.

Вітаміни А і Е - захист від вільних радикалів.

Соєва олія - зволоження та живлення.

Масло ши - зволоження і пом'якшення.

Екстракт солодки - омолоджуючий ефект, зменшення набряків, боротьба з недосконалостями.

Новий товар
A-105
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Anti-age терапія
Боротьба з висипаннями
Боротьба з першими ознаками старіння
Вирівнювання кольору, тону, рельєфу шкіри
Живлення
Омолодження
Освіження