В наявності

Омолоджуючий нічний крем із ретинолом / Ageless Total Repair Creme / IMAGE

4 186,00 грн.

Нічний крем із ретинолом є ефективним засобом для боротьби зі старінням шкіри. За рахунок запатентованої технології KemSpheres™ інкапсульований ретинол поступово вивільняється в дерму, не травмуючи та не дратуючи її. За рахунок відлущування відмерлих частинок верхнього шару шкіри відбувається стимулювання клітинного обороту. Косметичний продукт дозволяє підтримувати на потрібному рівні вироблення колагену, тим самим продовжуючи молодість та захищаючи від видимих ​​ознак старіння. Крем з ретинолом розроблений професіоналами для всіх типів шкіри, що в'яне. Особливо гарний засіб допомагає пошкодженій сонцем, жирній та шкірі з акне.

ПЕРЕВАГИ:

Total Retinol-A Crème забезпечує підтримку оптимального рівня зволоження дерми, а також вироблення колагену. За допомогою крему можна позбутися не тільки зморшок, зламів і тонких ліній, але й акне. Засіб освітлює шкіру, впливає на неї заспокійливо, зменшує подразнення та почервоніння, забезпечує повноцінний захист від окисних процесів. Крем підходить як вступний продукт з ретинолом.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Крем слід наносити на попередньо очищену шкіру як догляд перед сном. Для очищення дерми підійде гель, що очищає, з АНА, який видалить не тільки забруднення, але і надлишки шкірного сала. Доповнити догляд можна Ліфтинговим кремом для повік з ретинолом, що має ефект, що підтягує і розгладжує.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Суміш гліколевого ретинолу – регенерація, відлущування відмерлих клітин.

Гіалуронова кислота – заповнення та розгладжування зморшок, активізація захисних властивостей шкіри.

Вітаміни А та Е – захист від вільних радикалів.

Соєва олія – зволоження та харчування.

Олія ши – зволоження та пом'якшення.

Екстракт солодки – ефект, що омолоджує, зменшення набряків, боротьба з недосконалостями.

Новий товар
A-102
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Anti-age терапія
Боротьба з висипаннями
Боротьба з першими ознаками старіння
Вирівнювання кольору, тону, рельєфу шкіри
Живлення
Омолодження
Освіження
Об'єм
56,7 мл
Страна
США