Бренди

 • Academie

  Academie

  Косметика для догляду Academie — це революційні розробки для підтримки краси та молодості!

 • ATACHE

  ATACHE

  Atache – іспанський космецевтичний бренд, історія якого майже 90 років! У цьому продукти бренду залишаються втіленням передових досягнень науки. Аtache – косметика, яка позиціонує себе як «наукова», і це не просто рекламна заява, а відображення підходу компанії до створення власної продукції.

  Компанія змогла запропонувати споживачам унікальні засоби антивікового догляду у преміум-сегменті. Продукція бренду відповідає фармакологічному стандарту GMP, який застосовується до виробництва лікарських засобів.

 • bioelements

  bioelements

  Bioelements - це дійсно робоча косметика, виробництво якої використовує найкраще, що може надати природа та наука: високоефективні та потужні інгредієнти.

 • Bravura London

  Bravura London

  Bravura London - англійський космецевтичний бренд, засновником якого є косметолог Аманда Еліас.

  Бренд допоможе досягти результатів у боротьбі з такими проблемами, як акне, пігментація, розацеа, зморшки, нерівний рельєф шкіри, активне виділення шкірного сала.

 • Dalton

  Dalton

  Еріка Бауєр, віддана морю та вивченню природи, відкрила новий світ краси на основі морських інгредієнтів. У 1976 році вона створила основу для професійної косметики, придбала Dalton – відоме ім'я у сфері догляду за тілом у Німеччині. Заохочена підтримкою Жака Іва Кусто, французького дослідника морської середовища, Еріка Бауер почала втілювати свою мрію: використовувати найкращі морські інгредієнти для краси та молодості шкіри. Під керівництвом Ерікі Бауер було створено нове покоління продуктів Dalton для догляду за різними типами шкіри. Вона завжди дотримувалася основних принципів - ефективності та безпеки, використовуючи наукові знання та високі технології виробництва.

 • Dr. MEDION

  Dr. MEDION

  Косметика від бренду Dr.Medion призначена для забезпечення глибокого очищення, оздоровлення, насичення вологою та сяйва шкіри, збереження WOW-ефекту протягом тривалого часу.

 • Elemis

  Elemis

  ELEMIS-провідний Британський косметичний Luxury бренд в області spa-послуг та догляду за шкірою, лідер світової beauty-індустрії.

 • Ella Bache

  Ella Bache

  Дієві препарати від французької марки спрямовані на комплексний догляд за шкірою. Для виготовлення продукції фахівці компанії використовують сертифіковану натуральну сировину, тому ви можете бути впевнені у безпеці косметики Ella Bache.

 • Erborian

  Erborian

  Бренд по догляду за шкірою Erborian, у перекладі з французької "трави сходу", поєднує в собі ефективність традиційної рослинної фармакопеї та технологічні корейські рецептури.

 • Genosys

  Genosys

  Корейська косметика Genosys (Геносис) з'явилася на ринку відносно нещодавно – у 2009 році і на неї відразу чекав закономірний успіх.

 • GKhair

  GKhair

  Головна особливість діяльності торгової марки полягає в тому, що GKhair відносяться до перукарської справи не як мистецтва, а як наукової дисципліни.

 • HydroPeptide

  HydroPeptide

  HydroPeptide (США) – провідний преміальний бренд в США, який використовує при створенні своїх продуктів – науку епігенетику. Найбільш нагороджувальна й ефективна професійна лінія, відзначена більш 40 нагородами в області косметології в США.

  Відмінною особливістю HydroPeptide є те, що пептидні комплекси в необхідній концентрації містяться абсолютно у всіх препаратах по догляду за шкірою. Вся лінійка використовує нові епігенетичні принципи, які працюють на рівні ДНК клітин шкіри.

  HydroPeptide забезпечує бездоганні результати в поєднанні з комфортом преміум класу.

  Кожен косметичний продукт HydroPeptide бореться зі старінням шкіри одночасно з безліччю вторинних проблем, таких як надлишкова пігментація, чутливість, втрата вологи та вугрі.

 • Image Skincare

  Image Skincare

  Косметику Image Skincare називають професійною, адже це продукція із високим вмістом активних компонентів. Усі кошти ґрунтуються на «розумних» рослинних комплексах, за рахунок чого дуже ефективні та повністю безпечні.

 • Institut Esthederm

  Institut Esthederm

  Institut Esthederm – це професійний високотехнологічний французький бренд доглядової косметики преміум класу. Заснований Жан-Франсуа Летурнер (фахівець з маркетингу та торгівлі) та Жан-Ноель Торель (фармацевт та біолог) 40 років тому.

 • INSTYTUTUM

  INSTYTUTUM

  Бездоганна шкіра — те, про що мріє кожна жінка, яка дбає про свою красу та привабливість. Добре, що можливості сучасного світу дозволяють кожній леді забезпечити шкірі комплексний догляд у себе вдома за допомогою якісної косметичної продукції. Саме таку результативну косметику для бездоганності шкіри за будь-яких обставин створює швейцарський бренд Instytutum!

 • Jalupro

  Jalupro

  JALUPRO (Ялупро) – биотехнологическая компания, ориентированная на развитие инновационных медицинских препаратов для лечения различных патологий. Особое внимание компания уделяет отрасли эстетической медицины. Главный офис компании находится в Швейцарии в районе Лугано, что обеспечивает особое качество производимой ими продукции. Бренд Jalupro уже давно известен среди профессионалов в сфере косметологии.

  Инновационные омолаживающие инъекционные препараты Jalupro содержат сбалансированный состав аминокислот и гиалуроновой кислоты, причем аминокислоты пространственно ориентированы и могут сразу встраиваться в синтез коллагена клетками кожи. Продукты разработаны в двух формах – для более молодой и более зрелой кожи. Эффективность этого продукта подтверждена более чем 50 клиническими исследованиями. Ялупро увеличивает толщину, эластичность и увлажненность кожи, снижает ее рельефность, обеспечивает длительный эффект при курсовом применении.

  Помимо препаратов для инъекционного внутридермального введения, компания представляет также средства для повседневного ухода за кожей JALUPRO (Ялупро).

  Для восстановления и усиления профессиональных процедур были разработаны терапевтические маски на основе аминокислот и гиалуроновой кислоты, назначаемые в ежедневный уход. Маски также оказывают омолаживающий эффект.

 • Janeke

  Janeke

  200 років з моменту свого заснування компанія Janeke group зберігає лідируючі позиції на ринку засобів догляду за волоссям завдяки прагненню постійного розвитку.

 • MEDAVITA

  MEDAVITA

  Італійський бренд професійної косметики для шкіри голови та волосся – MEDAVITA – це досконалі технології та унікальні формули космецевтичних та доглядових препаратів, розробкою яких займаються фармацевти та головною метою яких є забезпечення здоров'я шкіри голови та волосся.

 • Medik8

  Medik8

  Про Medik8 чули всі, хто хоча б трохи цікавиться доглядовою косметикою. Ця колись маленька інді-марка з Великобританії виросла в один із найпопулярніших брендів у світі.

  Починалося все досить класично — з крихітної аматорської лабораторії у коморі татової аптеки. Засновник Еліот Айзекс, маючи освіту в галузі фізіології, фармакології та біохімії, вирішив створити бренд зі зрозумілою, але напрочуд дієвою рутиною. І крім того, бренд, який виступатиме за сталий розвиток, чисті океани та менше відходів. Тому в Medik8 поєдналися етика, наука та простота.

  В основі філософії - CSA, досконалий догляд на все життя. Вітамін С та сонцезахист вдень (S), вітамін А (ретинол) на ніч. Розробники переконані, якщо дотримуватися цієї формули, виглядати на 10 років молодше за свій вік — більше не буде завданням із зірочкою.

 • Mediplorer

  Mediplorer

  Японська косметика Mediplorer – це засоби для професійного догляду в домашніх та салонних умовах, всі засоби можна використовувати без відвідування косметолога.

 • Oxford Biolabs

  Oxford Biolabs

  Oxford Biolabs – це англійський бренд антивікових продуктів на базі природних інгредієнтів.

 • Purles

  Purles

  Професійна косметика Purlés виробляється у французьких лабораторіях, які відповідають найвищим стандартам виробництва – 80% продукції виробляється у Франції та 20% в Іспанії.

 • REF

  REF

  REF - це інноваційний шведський бренд, який пропонує професійні засоби догляду за волоссям, допомагаючи підтримувати його в чудовому стані.

  Мета REF – поширити концепцію природної краси по всьому світу. Головними особливостями бренду є простота, натуральні інгредієнти, унікальна система збереження кольору, а також велика кількість білка кіноа у складі.

 • Rejuran

  Rejuran

  Rejuran – неінвазивна полінуклеотидна космоцевтика преміум-класу. Ключовою концепцією Rejuran є використання особливих молекул – полінуклеотидів з-PDRN – які активно використовуються в сучасній регенеративній медицині. Rejuran використовують у своїх рецептурах полінуклеотиди (ПДРН) – активує регенерацію та метаболізм клітин, запускає механізм репарації ДНК, робить шкіру молодою та здоровою.

  Rejuran® Cosmetics – косметична марка преміум-класу, створена біофармацевтичною компанією Pharma Research Bio Co. Ltd − компанією з багаторічним досвідом та знаннями в галузі anti-age та регенеративної медицини. Виробничі потужності компанії розташовані в Республіці Корея та США.

 • Rhea

  Rhea

  RHEA cosmetics – бренд професійного догляду, який змінив підхід до косметичних продуктів, адаптуючи їх під щоденні потреби епідермісу кожної людини. Разом з RHEA cosmetics ви зможете створити унікальний догляд для типу шкіри, спираючись на всі його особливості.

 • Ten Science

  Ten Science

  Ten Science – італійський бренд професійної косметики для догляду за шкірою обличчя та тіла. Широкий асортимент якісних товарів з унікальною текстурою та ароматами здатний задовольнити будь-який запит споживачів та вирішити багато проблем зі шкірою. Фахівці Ten Science використовують ексклюзивні інноваційні методики та формули лише з найбільш ефективними натуральними компонентами для створення своєї продукції. Перед запуском кожен товар проходь ретельні дерматологічні та клінічні випробування, що підтверджується сертифікатами, тому якість косметики на найвищому рівні.

 • Thalgo

  Thalgo

  Компанія, що виготовляє продукцію, яку обирають чоловіки та жінки, є великим гравцем серед французького ринку косметичних засобів.

 • TooFruit

  TooFruit

  TOOFRUIT (ТУФРУТ) – дерматологічний органічний бренд для догляду за шкірою обличчя та тіла, продукція якого розроблена спеціально для дітей. Це перший органічний бренд, орієнтований на дітей віком від 3 років і більше.

 • Tree Hut

  Tree Hut

  Tree Hut – американський бренд догляду за шкірою тіла

  Thee Hut – це сімейна компанія зі США.

  Місія бренду – перетворити щоденну рутину у ванній кімнаті на пригоду, яка телепортує до островів, наближає до тропічних фруктів та відновлює, як океан.

  Бренд найбільш відомий своїми скрабами для тіла з надзвичайними ароматами. Формула Tree Hut має високу концентрацією корисних для шкіри інгредієнтів рослинного походження: олії ши та купуасу, високоякісний тростинний цукор, олії ши, купуасу, авокадо, насіння макадамії, вечірньої примули, солодкого мигдалю, насіння коноплі, кокосу; екстракти гуарани, алое, фруктові ферменти, фруктові екстракти, вітамін С. Продукти Tree Hut виготовляються без парабенів і сульфатів.

 • Xiaomoxuan

  Xiaomoxuan

  Косметика Xiaomoxuan - це тайванська компанія, яка виробляє косметичні продукти преміального сегмента, що містять широкий комплекс натуральних компонентів та ефективно дбають про волосяний покрив голови.

 • Rated Green

  Rated Green

  Rated Green – південнокорейський бренд професійної косметики для волосся, створений у 2006 році. Продукти Rated Green можна назвати еталоном професійного догляду, що поєднує ефективність натуральних компонентів і силу інновацій.