В наявності

Ліфтинговий крем для повік з ретинолом / Ageless Total Eye Lift Creme with SCT / IMAGE

2 523,00 грн.

Ліфтинговий крем для повік з ретинолом призначений для швидкого позбавлення ознак втоми очей. Пептиди, вітамін С і стовбурові клітини рослин, що входять до складу засобу, ніжно доглядають областю століттями, розгладжуючи наявні зморшки, і запобігаючи появі нових. М'яка, але швидка дія крему забезпечує повноцінну боротьбу з набряком і в'ялістю дерми. Косметичний продукт розроблений фахівцями для шкіри, схильної до набряків, а також вікової дерми з явно вираженими тонкими лініями та зморшками.

ПЕРЕВАГИ:

Total Eye Lift Crème with SCT ефективно бореться з набряками шкіри навколо очей, підвищує пружність і еластичність. Засіб має підтягуючий ефект, робить контури чіткішими, зменшуючи появу зморшок і тонких ліній. Крем забезпечує захист від окисного пошкодження клітин, зволожує та заспокоює дерму. Ефект від засобу помітний через кілька нанесень.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Засіб слід наносити на область повік перед сном після всіх процедур догляду. Ефективний у комплексі з сироваткою, що омолоджує, зі стовбуровими клітинами для зменшення видимих ​​ознак старіння шкіри. Власницям вікової дерми слід включити догляд Нічний крем з ретинолом, який помітно підтягує шкіру, роблячи її гладкою і еластичною без зламів і зморшок.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Суміш гліколевої кислоти та ретинолу – відлущування, регенерація.

Суміш поліпептидів – антивіковий вплив, збереження пружності та гладкості дерми.

Екстракт водоростей – надання шкірі пружності.

Гліколева кислота – освітлення.

Гіалуронат натрію – розгладжування, підтягування контурів.

Зелений чай – заспокійлива та антибактеріальна дія.

Новий товар
A-104
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Anti-age терапія
Боротьба з першими ознаками старіння
Заповнення глибоких і дрібних зморшок
Омолодження
Тонізація
Об'єм
15мл
Страна
США