Омолоджуюча сироватка зі стовбуровими клітинами

3 102,00 грн.

Омолоджуюча сироватка зі стовбуровими клітинами розроблена косметологами для захисту і корекції дерми. Завдяки фітонутрієнтам, стовбуровим клітинам рослинного походження і вітаміну С, що входять до складу, засіб допомагає в боротьбі з ознаками старіння і в'янення шкіри, захищає її від пошкоджень і недосконалостей. Особлива технологія виробництва косметичного продукту дозволяє одночасно живити і захищати дерму, покращувати зовнішній вигляд обличчя, підтягувати контур і розгладжувати тонкі лінії. Сироватка призначена для в'янучої, яка постраждала від сонця, жирної шкіри і дерми з явними недосконалостями.

Переваги:

Особливою властивістю Total Anti-Aging Serum є поступове перенесення активних компонентів в глибокі шари шкіри. Вивільнення відбувається протягом 48 годин, за рахунок чого сироватка має пролонговану дію. Косметичний продукт утримує вологу, підтягує і освіжає обличчя, стимулює вироблення колагену, знімає почервоніння і бореться з акне. Сироватка захищає від негативних зовнішніх факторів, зберігає дерму гладкою та еластичною.

Спосіб застосування:

Сироватку наносимо на попередньо очищену шкіру, розподіляємо її по поверхні масажними рухами. Слід трохи почекати, щоб засіб вбрався, а потім нанести Інтенсивний зволожуючий денний крем для захисту від сонячного випромінювання. Якщо є проблема підвищеної жирності шкіри, рекомендується використовувати Матуючий денний крем, що перешкоджає появі жирного блиску.

Ключові інгредієнти:

Стовбурові клітини яблука - стимулювання синтезу колагену, гіалуронової кислоти і еластину.

Гліколева кислота - освітлення дерми, відлущування.

Екстракт виноградних кісточок - зменшення запалень, живлення, антиоксидантна дія.

Тетрагексілдеціл аскорбат - розгладження зморшок, освітлення обличчя.

Екстракт плодів огірка - очищення і зволоження.

Новий товар
A-101
По типу шкіри
Вікова шкіра
Жирна та комбінована шкіра
Зневоднена шкіра всіх типів
Нормальна шкіра
Старіюча шкіра
Призначення
Anti-age терапія
Боротьба з першими ознаками старіння
Вирівнювання кольору, тону, рельєфу шкіри
Відновлення тургору, тонусу, еластичності
Наповнення
Розгладження
Об'єм
50 мл