Список товарів за брендом Elemis

ELEMIS-провідний Британський косметичний Luxury бренд в області spa-послуг та догляду за шкірою, лідер світової beauty-індустрії.

Ноелла Габріель, співзасновник компанії, подорожувала світом для пізнання ритуалів різних культур, завдяки чому стала найвидатнішим творцем спа-доглядів. Більше 20 років компанія поставляє ексклюзивні спа-послуги та косметику в 53 країни світу в 1200 спа-салонів. В основі концепції Elemis лежить використання активних природних ресурсів і органічних екстрактів масел в пропорціях, отриманих в результаті медичних досліджень. До складу косметичних засобів відсутні синтетичні аромати, спирт, мінеральне масло, Силікони, а також генетично модифіковані компоненти. Продукти надходять у продаж тільки після ретельного аналізу незалежних медичних експертів і косметологів. Косметика ELEMIS дає приголомшливі видимі результати.

Бренд косметики Elemis створений для жінок, які віддають перевагу дієвим, натуральним засобам. Свій початок бренд бере у 1990 році в Лондоні і позиціонує себе як косметичний бренд преміум–класу. Кожна новітня формула засобів Elemis — це поєднання досягнень природи, науки і хімії. Формули розробляються командою вчених і експертів з догляду за шкірою, які обожнюють свою справу.

Бренд Elemis використовує біологічно активні інгредієнти, які знаходяться на і під землею. Відмінна риса косметики Elemis — нові формули і результати, які змінюють шкіру вже після перших застосувань. Спостерігаючи за змінами шкіри в кращу сторону, у вас зміниться сприйняття догляду за дермою.

Принципи роботи Elemis

  • Результати. Науково було доведено, що формули, які підходять для щоденного догляду, дають комплексний ефект.
  • Зв'язок з природою. У кожному з розроблених компанією засобів присутні рослинні компоненти.
  • Інновації науки. Бренд косметики Elemis використовує останні наукові досягнення у сфері косметології та доглядової косметики.
  • Розвиток. Прихильність до пізнання відносин природа-людина.
Показати 1-16 з 78 товарів