Останні товари на складі

НІЧНА МАСКА З РЕТИНОЛОМMD Restoring Overnight Retinol Masque

3 588,00 грн.

Нічна маска з ретинолом призначена для розгладження зморшок і заломів. Недосконалості на поверхні шкіри усуваються за рахунок інкапсульованого ретинолу, який поступово вивільняється і впливає на поверхню дерми. Розгладження неглибоких зморшок і тонких ліній відбувається одночасно з повноцінним зволоженням шкіри. Використання маски дозволяє зробити дерму пружною і еластичною. Обличчя набуває здоровий тон і натуральне сяйво. Призначена для в'янучої або нормальної шкіри, а також підійде для вирішення проблеми підвищеної пігментації.

ПЕРЕВАГИ:

У процесі використання засобу відбувається безперервна гідратація. Поки ви спите - маска працює: відбувається відновлення під впливом антиоксидантів і поліпшення кольору обличчя за рахунок рослинних екстрактів. Поступове вбирання ретинолу в чистому стабільному вигляді перешкоджає виникненню алергій і подразнень.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Засіб рекомендується наносити на попередньо очищене обличчя. Покрийте поверхню товстим шаром Restoring Overnight Retinol Masque і залиште на ніч. Вранці маску необхідно видалити в процесі вмивання. Використовуйте 2-3 рази на тиждень. Можна чергувати з Нічною маскою з ретинолом AGELESS, яка призначена для поліпшення зовнішнього вигляду в'янучої дерми. В якості додаткової боротьби з пігментацією рекомендується доповнити догляд ILUMA інтенсивним освітлюючим кремом. Щоб забезпечити дермі підвищене вироблення колагену, використовуйте Концентрат гіалуронової кислоти, що проникає в усі шари шкіри.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Інкапсульований ретинол - вирівнювання тону дерми, створення гладкої поверхні.

Мікросфери морського колагену - захист від появи зморшок, повноцінне зволоження.

Пальмітоіл трипептид-5 - поліпшення еластичності, гладкості і пружності.

Квітка гідролізований вербаскума thapsus - надання обличчю природного світіння.

Image Skincare
Новий товар
MD-117
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Зволоження
Об'єм
50 мл