Останні товари на складі

ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ПОВІК З КОЛАГЕНОМMD Restoring Collagen Recovery Eye Gel

3 588,00 грн.

Відновлювальний гель для повік з колагеном призначений для поліпшення стану шкіри навколо очей. Продукт сприяє зникненню зморшок, набряків і темних кіл під очима. Ключові інгредієнти гелю створюють пружну і гладку поверхню, надають шкірі відпочивший вигляд. Усунення заломів і тонких ліній забезпечує пептидний комплекс і морський колаген в складі продукту. Показаний для шкіри з підвищеним набряком і темними колами, а також для вікової дерми.

Переваги:

Використання Restoring Collagen Recovery Eye Gel покликане повернути шкірі красу, молодість і здоровий колір. Основні компоненти гелю сприяють створенню ефекту сяючої шкіри, омолодження та усунення ознак старіння. Помітно поліпшується зовнішній вигляд обличчя за рахунок впливу стовбурових клітин рослин. Провідні компоненти продукту за рахунок особливої формули доставки IMAGE Skincare надходять в глибокі шари дерми поступово. Область повік стає пружною і гладенькою.

Спосіб застосування:

Гель для повік є доповненням до ранкового і вечірнього догляду. Засіб розміром з горошину необхідно нанести на зовнішні куточки, під очі і на надбрівну дугу. Для зміцнення шкіри навколо очей можна чергувати з Освітлюючим кремом для повік. Для додатково підтягування контурів і позбавлення від зморшок рекомендується доповнити догляд Ліфтинговим кремом для повік з ретинолом.

Ключові інгредієнти:

Ацетілокт Апептід-3 - регулювання зволоження шкіри, розгладжування заломів.

Пальмітоіл олігопептид і пальмітоіл тетрапептид-7 - запобігання запальних процесів, стимулювання вироблення еластину.

Мікросфери морського колагену - повернення пружності і м'якості, зволоження, прискорення регенерації.

Гіалуронова кислота - забезпечення тургору і надання дермі здорового вигляду, підтримання водного балансу.

Image Skincare
Новий товар
MD-116
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Зволоження
Об'єм
20мл