Останні товари на складі

ДЕННИЙ ЗАХИСНИЙ КРЕМ SPF 50MD Restoring Daily Defense Moisturizer SPF 50

2 139,00 грн.

Денний захисний крем SPF 50 призначений для захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання та інших негативних факторів навколишнього середовища. Продукт відрізняється ніжною і легкою текстурою, наноситься на шкіру прозорим шаром, не залишаючи слідів. Призначений для щоденного використання в якості бази під макіяж. Препарат ефективний при домашньому догляді, а також в якості відновлення після салонних маніпуляцій. Продукт підходить для всіх типів шкіри, а особливо показаний для вікової в'янучої дерми.

ПЕРЕВАГИ:

До складу Restoring Daily Defense Moisturizer SPF 50 включені захисні фільтри широкого спектра UVA і UVB, а також фільтр інфрачервоного випромінювання. Оксид цинку має антиоксидантну дію, а також служить для уповільнення процесів старіння. Омолоджуючий ефект буде відчутний вже після декількох застосувань.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Захисний крем підходить для денного догляду. Засіб наноситься на попередньо очищену шкіру за 15 хвилин до виходу на сонце. При тривалому перебуванні під відкритим небом виробник рекомендує оновлювати засіб кожні дві години. Власниці комбінованої шкіри можуть чергувати крем SPF 50 з Матуючим денним кремом з фактором захисту SPF 32. Для сухої шкіри фахівці Image Skincare розробили Інтенсивний зволожуючий денний крем SPF 30, який ефективно захищає від сонця.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Оксид цинку - лікування запалень, захист від негативних зовнішніх факторів.

Гомосалат - поглинає UVB-промені, створює на поверхні дерми жировий прошарок, яка перешкоджає змиванню засобу.

Октокрилен - призначений для стабілізації в кремі захисних фільтрів.

Октісалат - захист від згубного впливу сонця.

Гідролізований гороховий білок - збереження вологи в клітинах дерми.

Суміш антиоксидантів - захист від негативного впливу вільних радикалів.

Image Skincare
Новий товар
MD-113
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Зволоження
Об'єм
50 мл