Останні товари на складі

Трэвэл The Max

1 380,00 грн.

Пробний набір The MAX™ - це остання розробка IMAGE Skincare в боротьбі зі старінням. Ця ексклюзивна лінія підтримує природні захисні механізми шкіри і відновлює пошкоджені клітини. Вона забезпечує неперевершені превентивні заходи проти старіння шкіри, використовуючи унікальне поєднання технологій стовбурових клітин рослин і нутріпептидів. The MAX™ використовує трифазну систему CPN ™ по корекції, профілактики та живленню.

ПЕРЕВАГИ:

Спеціально розроблені чисті, активні інгредієнти забезпечують захист на клітинному рівні від дисбалансу живлення, окисного стресу і УФ-пошкодження, відновлює ДНК клітин. Ця лінія містить Botox®-подібні пептиди.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Очищаючий гель the MAX: вранці і ввечері. Можна застосовувати для шкіри навколо очей. Нанести на вологу шкіру, ретельно змити прохолодною водою.

Сироватка the MAX: вранці і ввечері.

PREVENTION + Сонцезахисний омолоджуючий денний крем: щоденне використання для омолоджуючої дії і максимального захисту від сонця. Під час перебування під прямими сонячними променями - наносити повторно кожні 2 години.

Крем the MAX: щовечора або за потребою кілька разів на день після агресивних косметичних процедур.

Маска the MAX: наносити тонким шаром на очищене обличчя, шию, декольте і руки на 5-20 хв. Можна залишати на ніч. Використовувати 1 раз в тиждень, для максимального омолодження до 3 разів на тиждень.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Запатентована брендом IMAGE система CPN створює бар'єр для зовнішніх стресових впливів, уповільнює окислювальні процеси, відновлює структуру ДНК. Перевагою всіх препаратів лінії є зміст ботулоподібних пептидних сполук, які розслаблюють лицьові м'язи, попереджаючи появу мімічних зморшок.

ПОВНИЙ СКЛАД:

Набір складається з 5 міні-засобів по 7.4 мл:

Image Skincare
Новий товар
ТК-112
По типу шкіри
Старіюча шкіра