В наявності

Інтенсивний освітлювальний крем / Iluma Intense Brightening Creme / Image

5 233,00 грн.

Інтенсивний освітлювальний крем призначений для покращення зовнішнього вигляду та якості гіперпігментованої шкіри. Активні інгредієнти засобу роблять тон обличчя рівним, висвітлюють його, зменшуючи появу нових пігментних плям, та роблячи непомітними наявні. Завдяки особливій технології освітлювальні агенти крему вивільняються протягом 48 годин, за рахунок чого на дерму виявляється пролонгована дія. Крем, що освітлює, розроблений фахівцями для шкіри з нерівним відтінком, пігментованими ділянками і нерівномірним кольором.

ПЕРЕВАГИ:

Intense Brightening Crème цілеспрямовано впливає на пігментні плями, роблячи їх світлими та непомітними. Засіб захищає дерму від нових темних областей, вирівнює тон та транспортує у глибокі шари шкіри активні інгредієнти. Вони надають дермі свіжості та сяйва, роблять поверхню гладкою та шовковистою, борються з недосконалостями.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Крем, що освітлює, наносять після повноцінного очищення шкіри. Невелика кількість засобу слід рівномірно розподілити по обличчю, шиї та області повік, втираючи його масажними рухами. Рекомендується використовувати щодня. Косметичний продукт добре виявив себе у поєднанні з відбілюючою сироваткою, що стимулює процеси клітинного оновлення та освітлює шкіру. Можна чергувати з денним кремом, що омолоджує, що забезпечує додатковий захист від сонячних променів і прояви пігментації.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Швейцарський кресс-салат - зволоження, боротьба з пігментними плямами.

Квіти ромашки – заспокійливий вплив, усунення почервоніння та подразнення.

Дипептид-16 – продовження життя клітин.

Гексілрезорцин – знезараження поверхні дерми, антиоксидантна дія.

Етиласкорбінова кислота – стимулювання синтезу колагену.

Новий товар
IL-104
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Боротьба з пігментацією
Боротьба з темними колами, набряками
Вирівнювання кольору, тону, рельєфу шкіри
Зволоження
Об'єм
50 мл