В наявності

Освітлююча пудра-ексфоліант / ILUMA Intense Brightening Exfoliating Powder / IMAGE

2 001,00 грн.

Освітлююча пудра-ексфоліант призначена для мікровідлущування ороговілого шару дерми. У процесі очищення засіб м'яко полірує поверхню обличчя, згладжуючи нерівну текстуру та готуючи шкіру для подальшого догляду. Пудра надає дермі природного сяйва, покращує колір обличчя, освітлюючи його. Засіб розроблений професіоналами для всіх типів шкіри, що втратила сяйво, підходить для застосування щодня.

ПЕРЕВАГИ:

Intense Brightening Exfoliating Powder має ультрам'яку текстуру, яка активується за допомогою води. Дбайливо впливає на забруднення, очищаючи пори та ексфоліюючи поверхню дерми. Під впливом косметичного продукту відбувається одночасне зволоження, освітлення та розгладжування шкіри. Пудра усуває нерівності, даруючи дермі пружність та еластичність.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Невелика кількість засобу слід розтерти вологими долонями, доки не утвориться піна. Ввітріть її в шкіру обличчя і тіла, уникаючи області очей. Змийте засіб проточною водою. Рекомендується використовувати двічі на день. Можна чергувати з Очищаючим гелем для очищення дерми від забруднень і одночасно відбілювання. Для додаткового освітлення та відлущування дерми рекомендується змішати крем-пудру з оновлюючою маскою потрійної дії для маскування пігментації та очищення.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Кокосове сухе молоко – протизапальна дія, усунення сухості та лущення.

Фермент гарбуза – зволоження та харчування, зміцнення гідроліпідної мантії дерми.

Білковий пептидний комплекс – стимулювання виробництва колагенових волокон.

Екстракт солодки – зменшення подразнень та набряків.

Екстракт листя зеленого чаю – антибактеріальна дія.

Етиласкорбінова кислота – відбілювання, антивіковий вплив.

Новий товар
IL-106
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Вирівнювання
Відновлення
Омолодження
Освітлення
Об'єм
40мл