Останні товари на складі

Нічний крем The MAX

4 485,00 грн.

Нічний крем The MAX - новаторське засіб, що зміцнює захисні механізми шкіри і надає антиоксидантну дію. В основі крему лежать стовбурові клітини рослин, що забезпечують довголіття клітин шкіри і сприяють утриманню вологи в глибоких її шарах. Висока концентрація пептидів в косметичному засобі здійснює боротьбу зі зморшками, а також сприяє активізації вироблення колагену. Крем підтягує шкіру, помітно розгладжуючи її. Засіб створено професіоналами для сухої шкіри, що в'яне з мімічними зморшками і наслідками негативного впливу навколишнього середовища.

ПЕРЕВАГИ:

Stem Cell Crème забезпечує вироблення колагену, тим самим омолоджуючи і розгладжуючи дерму. Засіб ефективно захищає шкіру від окисного стресу, зменшує негативний вплив ультрафіолету. Нічний крем надає ліфтинг-вплив, зберігає цілісність клітин. За рахунок пептидів відбувається розгладження заломів, зморшок і тонких ліній.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Засіб використовують ввечері. На попередньо очищене обличчя наносять невелику кількість крему, м'яко втираючи його в шкіру. Підходить для щоденного догляду і добре поєднується з Сироваткою The MAX, яку можна використовувати в якості денного догляду. У список щоденних засобів краси слід включити Крем для повік The MAX, що забезпечує регенерацію епітеліальної тканини і створює більш чіткі контури.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Ацетил гексапептид-8 - розгладження зморшок.

Пальмітоіл трипептид-38 - відновлення волокон колагену.

Пальмітоіл трипептид-1 - зміцнення і захист епідермісу.

Стовбурові клітини рослинного походження (4 штаму) - підтримання водного балансу, продовження життя клітин.

Білок соєвий гліцин - живлення, зволоження, відновлення.

Екстракт центелли азіатської - усунення лущення і сухості, поліпшення кольору обличчя.

Екстракт ехінацеї - посилення імунних здібностей дерми.

Image Skincare
Новий товар
M-102
По типу шкіри
Зріла шкіра 35+
Призначення
Зволоження
Об'єм
50 мл