Останні товари на складі

БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ SPF 15Restoring Post Treatment Lip Enhancement SPF 15

1 449,00 грн.

Бальзам для губ SPF 15 розроблений косметологами для ефективного захисту від сонячного випромінювання. Засіб здатний поліпшити зовнішній вигляд сухих і тонких губ, наповнюючи їх сферами морського колагену. Одночасно з сонцезахисної, здійснюється функція зволоження, підтягування і розгладження. Призначений для щоденного захисту зони губ від ультрафіолету за допомогою фільтрів UVA і UVB. Продукт показаний для відновлення після косметологічних маніпуляцій, зокрема, після ін'єкцій.

ПЕРЕВАГИ:

У процесі використання бальзаму Restoring Post Treatment Lip Enhancement SPF 15 розгладжуються дрібні зморшки, відбувається візуальне збільшення губ. Шкіра одночасно живиться і зволожується, пропадає проблема сухості. Всього декількох застосувань засобу досить, щоб побачити ефект. Губи виглядають здоровими, пухкими, повноцінно захищені від негативних зовнішніх факторів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Призначений для щоденного використання. Необхідно наносити на заздалегідь очищену область в якості сонцезахисного засобу. Для поліпшення водного балансу і усунення сухості можна доповнити догляд Відновлювальним гелем для губ. В якості омолоджуючого засобу скористайтеся Рожевим відновлювальним гелем для губ, який додасть шкірі природний мерехтливий ефект.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Авобензон - поглинання ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.

Гомосалат - створення на поверхні дерми незмивного шару, об'єднання сонцезахисних фільтрів в одному засобі.

Октісалат - захист від сонячного світла, поглинання УФ-променів.

Октокрилен - стабілізація в засобі захисних фільтрів.

Морський колаген - повернення пружності і м'якості, зволоження, прискорення регенерації.

Пальмітоіл трипептид-1 - стимулює синтез глікозаміноглікану і колагену, зменшення зморшок і зміцнення епідермісу.

Image Skincare
Новий товар
MD-120
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Зволоження
Об'єм
20мл