Останні товари на складі

ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ОМОЛОДЖУЄ СИРОВАТКАMD Restoring Youth Serum

3 795,00 грн.

Відновлювальна омолоджуюча сироватка є ефективним засобом для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, що в'яне. Засіб розгладжує зморшки і тонкі лінії, насичуючи клітини поживними елементами. Продукт повертає дермі пружність, еластичність, красу і шовковистість. Вирівнює тон шкіри, освітлює її, борючись з пігментацією. Передова технологія крему дозволяє доставити корисні речовини глибоко всередину. Систематичне нанесення засобу робить шкіру сяючою і здоровою. Сироватка підходить для будь-якого типу шкіри.

ПЕРЕВАГИ:

В основі продукту лежить передова технологія насичення клітин дерми поживними компонентами. Засіб підходить для домашнього догляду, а також може використовуватися в якості відновлювальної терапії після процедур у косметолога. Вітамін С, екстракти стовбурових клітин швейцарського яблука і суміш пептидів комплексно відновлюють шкіру, що в'яне. Сироватка захищає обличчя від негативних впливів навколишнього середовища.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Сироватка призначена для основного догляду вранці і ввечері. Перед нанесенням продукту слід очистити дерму від забруднень, косметики і надлишку шкірного сала. Доповнити дію продукту слід за допомогою Крему для повік The MAX, який наносять вранці та перед сном. Restoring Youth Serum можна чергувати з Сироваткою The MAX, призначеної для зрілої шкіри.

КЛЮЧОВІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Тетрагексілдеціласкорбат - антиоксидантний догляд, стимулювання виробництва шкірою колагену.

Пальмітоіл олігопептид - антивіковий ефект, кондиціювання, поліпшення вироблення еластину.

Пальмітоіл тетрапептид-7 - запобігання запальних процесів, омолоджуючий ефект.

Екстракти стовбурових клітин швейцарського яблука - боротьба з сухістю, зморшками, захист від негативного впливу ультрафіолету.

Image Skincare
Новий товар
MD – 111
По типу шкіри
Усі типи шкіри
Призначення
Зволоження
Об'єм
30 мл